Silver Fox to dynamicznie rozwijająca się firma z wieloletnim doświadzceniem w tworzeniu stron internetowych oraz aplikacji mobilnych. Programowanie oraz projektowanie to nasza pasja, naszym najważniejszym celem jest zadowolenie klientów z naszych usług.

Zapewniamy hosting oraz pomoc przy kupnie domeny, dlatego nasi klienci nie muszą się niczym martwić. Po stworzeniu strony strona uruchamiana jest na naszym hostingu i może funkcjonowac od zaraz. Pierwszy rok hostingu strony jest darmowy, kolejne lata to koszt przedłużenia domeny + 123zł rocznie.

W przypadku aplikacji mobilnych zapewniamy darmowe wsparcie podczas publikowania aplikacji w Google Play oraz App Store.

Od kilku lat nasza firma współpracuje z Grupą TENSE która oferuje wiele usług w korzystnej cenie, takich jak:

  • Pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych.
  • Kampanie reklamowe Google Ads.
  • Social Media marketing.
  • Content marketing.
  • Analityka internetowa.
  • Audyt SEO.

Silver Fox w liczbach

Przez lata zrobiliśmy wiele rzeczy, z których jesteśmy dumni. To motywuje nas do dalszego poszukiwania nowych wyzwań w celu ulepszania naszych usług.

Stworzonych stron

Stworzonych aplikacji

Lat doświadczenia

Zadowolonych klientów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, strony naszych klientów są najwyższej jakości. Zapewniamy doradztwo w kwestii poprawy wizerunku marki naszych klientów.

Jakośc

Robimy wszystko aby strony naszych klientów były jak najlepszej jakości.

Doświadczenie

Głównym celem jest dla nas nieustanna nauka oraz podążanie za najnowszymi trendami w tworzeniu stron i aplikacji mobilnych.